Polskie-Cmentarze.pl

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Styks Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Styks Sp. z o.o.

Ulica: Droga Męczenników Majdanka 71

20 - 325 Lublin

Telefon: 81 744 02 03

E-mail: [email protected]

Adres www: Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Styks Sp. z o.o.

Kategorie: Zakłady pogrzebowe

Wstęp:

Przedsiębiorstwo pogrzebowe „Styks" zostało założone jako spółka cywilna w 1991 roku.„Styks" s.c. jako pierwsza prywatna firma pogrzebowa w Lublinie, od początku swojej działalności była nastawiona na prowadzenie usług w sposób kompleksowy, łącznie z załatwianiem w imieniu klientów aktów zgonu i zasiłków pogrzebowych.

Opis działalności:

Oferujemy szeroką gamę gotowych nagrobków, jak również realizację indywidualnego zamówienia. Wykonujemy ekshumacje, pogłębianie grobów oraz opaski. Wiązanki, wieńce, kosze ozdobne profesjonalnie wykonane, zawsze ze świeżych kwiatów. Oferujemy również szeroki wybór zniczy oraz kwiatów sztucznych. Trumny, które Państwu oferujemy są wykonane z najwyższej jakości drewna. Na miejscu dostępne wzory, oczywiście wszystkie ozdoby mogą ulec zmianom wedle Państwa gustu. Sala pożegnań jest do Państwa dyspozycji, gdzie w ciszy i zadumie można godnie pożegnać najbliższych.

Jeśli znalazłeś ten adres na stronie www.polskie-cmentarze.pl, z góry dziękujemy za powołanie się na portal www.polskie-cmentarze.pl!

Zobacz na mapie

Powrót