Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Środa 22.12.2010, godz. 13:26Targi NECROEXPO rosną w siłę

Article img

Zainteresowanie firm kieleckimi targami już na 6 miesięcy przed wystawą jest dużo większe niż w tym samym okresie w 2008 r.

Analizując napływające do biura Targów Kielce zgłoszenia, z pewnością można stwierdzić, iż zainteresowanie targami NECROEXPO 2011 jest zdecydowanie większe już teraz, niż o tej samej porze, podczas trwania ich poprzedniej edycji. W większości przypadków firmy zamawiają stoiska nawet dwa razy większe od tych, jakie mieli ostatnio.

W III Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej NECROEXPO w 2009 r. udział wzięło 109 wystawców. Na targach swoje stoiska miały firmy z Polski, Ukrainy, Rosji, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji, Włoch, Belgii, Chin, Węgier, Francji.

Na targach NECROEXPO swoją ofertę zaprezentują firmy zajmujące się produkcją trumien, sarkofagów, urn oraz innych akcesoriów związanych z obrządkiem pogrzebowym. W czasie trwania wystawy będzie można obejrzeć również rośliny dekoracyjne. Na targach prezentują się także firmy, świadczące usługi transportowe oraz prowadzące ceremonie pogrzebowe, a także instytucje odpowiedzialne za projektowanie, utrzymanie oraz administrację cmentarzy. Targi NECROEXPO dają możliwość zaprezentowania aktualnej oferty, wymiany poglądów i doświadczeń, jak i uzyskania nowych informacji. W ramach targów prowadzony jest szereg wykładów i konferencji, które dotyczą kwestii najistotniejszych dla branży, zarówno jeśli chodzi o sytuację na rynku, jak i najnowsze rozwiązania technologiczne. Wystawa jest również okazją do rozmaitych spotkań, mających na celu integrację całej branży.

Ponadto Targi Kielce i Polska Izba Pogrzebowa współtworzą stoiska narodowe, skupiając polskich wystawców na prestiżowych wystawach pogrzebowych za granicą m.in. w Bolonii.

Już dzisiaj zapraszamy na NECROEXPO, które odbędą się w Kielcach w dniach 3 - 5 czerwca 2011 r.!

Więcej szczegółów na www.targikielce.pl

Powrót