Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Wtorek 05.05.2015, godz. 13:42NECROEXPO

folder-necroexpo2015-pl-ang_1

Współorganizowana przez PIP, największa i najważniejsza impreza branży pogrzebowej w Polsce już od 12 do 14 czerwca w Targach Kielce

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO to wystawa, w czasie której można zapoznać się z kompleksową ofertą usług pogrzebowych – od profesjonalnej organizacji pochówku, wyboru i zakupu nagrobka, aż po usługi z zakresu florystyki funeralnej.

- NECROEXPO to wydarzenie, podczas którego swoją ofertę prezentują najważniejsze firmy z branży, w tym między innymi wiodący producenci akcesoriów związanych z kompleksową obsługą pogrzebu.  Premiery nowych modeli trumien, urn, nowoczesne systemy komputerowe do obsługi pogrzebów czy zarządzania cmentarzami,  to zaledwie niewielka część produktów, jakie można zobaczyć w Targach Kielce. W związku z tym NECROEXPO to impreza, która może pochwalić się największą liczbą branżowych zwiedzających w Polsce. Targi co roku odwiedza bowiem 1500 gości z blisko 21 krajów całego świata - Włoch, Estonii, Kanady, USA, Czech, Litwy, Ukrainy, Danii, Węgier, Finlandii, Niemiec, Irlandii, Szwecji, Holandii, Rosji, Rumunii, Słowacji, Francji, Hiszpanii i Polski– zaprasza na targi prezes Zarządu Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń.

-Z roku na rok targi są coraz większe, o  czym świadczy  rosnąca liczba wystawców i większa powierzchnia stoisk. Poprzednia edycja w 2013 była pod tym względem rekordowa -  107 firm i 2322m2. Rosnące statystyki sprawiły, że w ciągu ostatnich lat wydarzenie zyskało miano największych w Europie Środkowo – Wschodniej targów pogrzebowych i cmentarnych. Potwierdzają to także wysokie oceny wystawców– mówi Marcin Musiał,  menadżer projektu NECROEXPO.

Podczas nadchodzącej edycji po raz  pierwszy goście NECROEXPO będą mieli okazję poznać bogatą ofertę świec i zniczy. To wszystko za sprawą premierowego Salonu Zniczy, będącego owocem współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Producentów Świec i Zniczy. Od lat wystawie w Targach Kielce towarzyszą mistrzowskie pokazy florystyczne oraz jedyna w Europie pod zadaszeniem Giełda Luksusowych Karawanów i Melexów.Na giełdzie prezentowane są eleganckie samochody różnych marek począwszy od bardzo starych po nowe spod igły. Przedstawiciele zakładów pogrzebowych podczas targów mają okazję obejrzeć auta oraz kupić samochody.

NECROEXPO to nie tylko atrakcyjna ekspozycja. Osoby pracujące w branży pogrzebowej zgłębiają tu swoją wiedzę niemal z każdej dziedziny związanej z ich pracą zawodową. Program imprezy uatrakcyjnia bowiem szereg szkoleń i konferencji z zakresu między innymi kosmetyki pośmiertnej i balsamowania zwłok, profesjonalnej obsługi klienta zakładu pogrzebowego, psychologii sprzedaży usług pogrzebowych, kontaktu z rodziną zmarłego, zmian w prawie pogrzebowym prowadzone czy organizacji pogrzebów wyznaniowych i świeckich w Polsce.

Targi stanowią doskonałą szansę na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych klientów. Wysoki poziom i profesjonalizm organizacji NECROEXPO, a także działalność promocyjna poza granicami naszego kraju zyskała duże uznanie mediów ogólnych oraz branżowych, a w tym popularnego włoskiego magazynu branżowego Oltre Magazine.

628x165_necroexpo

Powrót

Dodaj Komentarz

  • Aby zapobiec spamowi, proszę wprowadzić widoczny na poniższym obrazku kod zabezpieczający w pole tekstowe pod obrazkiem.

    Kod zabezpieczający

    Odśwież

  • wyślij

Komentarze