Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Środa 13.02.2013, godz. 11:24Polskie-Cmentarze na Targach Necroexpo 2013 w Kielcach

Targi

W dniach 7 - 9 czerwca 2013 roku w Kielcach odbędą się Targi Funeralne Necroexpo 2013. Z przyjemnością informujemy, że weźmiemy udział w tym niezwykle ważnym w branży funeralnej wydarzeniu.

Podczas targów zaprezentujemy nie tylko nasz portal, polskie-cmentarze.pl, ale także system administracji grobami SAGRO.

SAGRO jest aplikacją wspierającą pracę zarządców cmentarzy. System ten ułatwia zarządzanie wszystkimi działaniami na cmentarzu oraz usprawnia ich kontrolę.

Stworzyliśmy system administracji grobami SAGRO - aplikację, umożliwiającą sprawne i kompleksowe zarządzanie cmentarzem. SAGRO jest specjalnie zaprojektowaną aplikacją, wspierającą pracę zarządców cmentarzy. System umożliwia nie tylko proste i funkcjonalne zarządzanie cmentarzem, ale także sprawną kontrolę wszelkich działań, prowadzonych na jego terenie. Program do zarządzania cmentarzami SAGRO umożliwia zgromadzenie wszelkich niezbędnych danych: listę zmarłych, miejsce pochówku, historię grobu, listę wszystkich obiektów cmentarnych, a także listę usług pogrzebowych, prowadzonych na terenie nekropolii. Warto podkreślić, że dzięki aplikacji SAGRO można zarządzać dużą ilością danych, a wszystko skupione jest w jednym programie. Program umożliwia zarządzanie wieloma cmentarzami, a na aplikacji może pracować wielu pracowników jednocześnie, a co ważne - w różnych, oddalonych od siebie miejscach.

SAGRO jest specjalnie zaprojektowaną aplikacją, dzięki której praca zarządców cmentarzy jest prosta, szybka i nie wymagająca poświęcenia wiele czasu. Należy podkreślić, że system SAGRO zapewnia sprawne zarządzanie wszystkimi działaniami, odbywającymi się na cmentarzu, a także usprawnia ich kontrolę. Program SAGRO zapewnia proste i funkcjonalne zarządzenie nekropolią.

Program SAGRO można wdrażać wieloetapowo, czyli testować poszczególne funkcje aplikacji i – zgodnie z zapotrzebowaniem - dopisywać kolejne moduły. Ważne jest, że program umożliwia jednorazowy import wszystkich danych, zgromadzonych przez dotychczasowe programy.

Głównym celem aplikacji SAGRO jest możliwość zarządzania dużą ilością danych. Program umożliwia zarządzanie wieloma cmentarzami, na aplikacji może pracować wielu pracowników jednocześnie, a co ważne – w różnych, oddalonych od siebie miejscach. Każdy z pracowników otrzymuje konto wraz z uprawnieniami do określonych funkcji programu, co umożliwia pracę w systemie na wydzielonej części. Osoby, które będą sprawowały kontrolę nad całością, otrzymują dostęp do wszystkich danych.

Z naszego programu do zarządzania cmentarzami SAGRO korzystają między innymi: PGK Szczecinek, MZP Zielona Góra, Lacrima Świętochłowice, czy PUK Ełk.

Powrót

Dodaj Komentarz

  • Aby zapobiec spamowi, proszę wprowadzić widoczny na poniższym obrazku kod zabezpieczający w pole tekstowe pod obrazkiem.

    Kod zabezpieczający

    Odśwież

  • wyślij

Komentarze