Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Czwartek 18.04.2019, godz. 01:46NECROEXPO 2019 w Kielcach dla całej branży pogrzebowej

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej to od wielu lat najważniejsze wydarzenie funeralne nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej. Odbywająca się w cyklu dwuletnim wystawa gromadzi pod jednym dachem krajowych liderów rynku, prezentuje ciekawe propozycje z zagranicy. Podczas ostatniej edycji można było obejrzeć aż 111 firm z 12 krajów. Wystawę odwiedziło blisko 2000 specjalistów branży. Kolejne, ósme już targi NECROEXPO, odbywać się będą od 14 do 16 czerwca 2019 roku.

Targi gromadzą wystawców z Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Pakistanu, Holandii, USA, Węgier, Rumunii, Austrii, Rosji, Hiszpanii i oczywiście znaczną cześć producentów z Polski.Atutami trzydniowych kieleckich targów jest przenikanie się tradycji ze współczesnością, odpowiadanie na potrzeby rynku oraz możliwość nawiązania współpracy pomiędzy różnymi sektorami branży pogrzebowej. Od 2005 roku, kiedy wystartowało NECROEXPO, wystawa podwoiła swój potencjał. Organizatorom targów zawsze przyświecała idea, by konsolidować polską branżę i ułatwiać jej prezentację klientom zagranicznym.

Ekspozycja NECROEXPO zapewnia przegląd wszelkich usług pogrzebowych, tradycyjne trumny i biodegradowalne urny,nagrobki, florystykę pogrzebową, świece i znicze oraz wiele innych akcesoriów rynku funeralnego. Rozbudowany fragment wystawy stanowią karawany- podczas edycji 2017 zaprezentowano 24 najnowsze modele tak znanych marek jak Jaguar, Mercedes, Citroen, Peugeot, Fiat, Volkswagen, Ford oraz Melex. Wiele z prezentowanych modeli sprzedano podczas targów. Popularnością cieszy się również jedyna w Polsce Giełda Używanych Karawanów i Melexów.

Podczas targów NECROEXPO odbywa się również Salon Świec i Zniczy z nowościami branży. Ciekawostką targów są pokazy mody dla pracowników branży pogrzebowej. Mocną stroną trzydniowych targów NECROEXPO są szkolenia zapewniające najświeższą dawkę wiedzy dla profesjonalistów z bardzo różnych dziedzin – między innymi z zakresu nowoczesnego oprogramowania dla zakładów pogrzebowych,florystyki funeralnej, obsłudze ubezpieczeniowej rodzin ofiar wypadków czy tanato kosmetyki.

Firmy polskiej branży funeralnej o kieleckich targach NECROEXPO 2017:

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni, spotkaliśmy swoich stałych klientów, nawiązaliśmy nowe kontakty handlowe - mówiła Izabela Żelazko z firmy Melex. – Podpisaliśmy w Kielcach kilka umów.
  • Targi bardzo mnie zachwyciły, byliśmy na kieleckiej wystawie pierwszy raz, ale odbieramy ją bardzo pozytywnie. Sporo nowych kontaktów biznesowych udało się nam tu zdobyć – komentował Nazariusz Faluszewski z firmy Funero.
  • Jesteśmy na kieleckich targach od samego początku, to doskonała okazja, by osobiście spotkać się z naszymi klientami, sfinalizować prowadzone rozmowy - dodawała Iwona Świtkowska z firmy Hygeco Polska.
  • Targi Kielce to ośrodek, który nam bardzo pasuje, jesteśmy tu co roku – mówiła Aneta Zdyb z firmy Carmen – Wydarzenie było bardzo udane, z pewnością przyjedziemy do Kielc również w 2019 roku.

ZAPRASZAMY DO TARGÓW KIELCE NA TARGI NECROEXPO 2019

Powrót

Dodaj Komentarz

  • Aby zapobiec spamowi, proszę wprowadzić widoczny na poniższym obrazku kod zabezpieczający w pole tekstowe pod obrazkiem.

    Kod zabezpieczający

    Odśwież

  • wyślij

Komentarze